Rubriky:

Itálie

Jak to chodí v Catanii? Vyrovnání se na hřišti snažil zabránit i trenér

24. listopadu 2020 13:05 - Řím

Byl to pořádně nervózní závěr utkání. Dokonce přišla i červená karta pro trenéra italské třetiligové Catanie Giuseppa Raffaeleho, jehož svěřenci nakonec vyválčili výhru 2:1 nad Vibonese.

 

@ twitter Catania Calcio

Kouč Raffaele v závěru utkání mohl sledovat akci svého týmu, když však byl Luca Calapai u postranní čáry zastaven čistým odebráním míče, vstoupil do hřiště a udělal snaze hostů přítrž. Alessio Rasi, jenž se snažil rychle založit akci hostů, se nestačil divit počínání muže z lavičky.

Raffaele se snažil své počínání omluvit tím, že reklamovat faul na Calapaie, ale záhy před čertícími se hráči soupeře raději vyklidil pozice. Naštěstí byl po ruce čtvrtý rozhodčí, který se snažil vypjatou situaci na jihoitalské půdě zklidnit.

Od hlavního arbitra dostal trenér na cestu do šatny červenou kartu, k čemuž posléze přišla čtyřzápasová stopka od příslušné disciplinárky. Ale body jeho mužstvo neztratilo.

vap, Sport.cz

Časová osa: Itálie

Filtr článků - Itálie


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..