Fotbalista Cassano leží po mrtvici v nemocnici. Musí na operaci srdce

2. listopadu 2011 13:26 - ŘÍM

Italský útočník Antonio Cassano z AC Milán se bude muset podrobit operaci srdce. Devětadvacetiletý fotbalista je od soboty v nemocnici kvůli mozkové příhodě, kterou podle listu Gazzetta dello Sport zavinila srdeční vada.

 

Alessandro Garofalo, Reuters

Klub zatím příčinu zdravotních problémů italského reprezentanta oficiálně neoznámil, uvedl pouze, že hráčův zdravotní stav se zlepšuje. Cassano v nemocnici navštěvují spoluhráči a povzbudivý vzkaz mu poslal i Diego Maradona.

"Sám dobře vím, že v těžkých chvílích člověk vidí všechny věci černě. Proto jsem s tebou i s Rinem Gattusem," připomněl Maradona dalšího hráče AC Milán, jehož kariéru ohrožují potíže se zrakem.

Někdejší útočník Realu Madrid, Sampdorie Janov a AS Řím Cassano je hospitalizován od soboty, kdy měl po utkání v Římě problémy s řečí, viděním i hybností. V nemocnici se podrobil řadě testů, které by měl lékařský tým AC Milán v nejbližší době vyhodnotit a rozhodnout o další léčbě.

ČTK

Časová osa: Itálie

Filtr článků - Itálie


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..