Juventus po čtyřech výhrách vydřel remízu v Neapoli

NEAPOL

Fotbalisté turínského Juventusu po sérii čtyř vítězství v italské lize v úterý remizovali 3:3 v Neapoli a vedou tabulku o dva body před AC Milán.

Ilustrační foto

Marek Hamšík v úvodu zápasu odloženého ze začátku měsíce kvůli záplavám neproměnil penaltu, kterou po jeho prvním úspěšném pokusu rozhodčí nařídil opakovat kvůli předčasnému vběhnutí hráčů do vápna. V 23. minutě už slovenský záložník hlavičkou otevřel skóre a po trefě Panděva domácí vyhráli první poločas 2:0.

Hosty vrátil do hry krátce po pauze Matri, ale Neapoli vrátil dvoubrankové vedením svým druhým zásahem Panděv. V závěru dramatického zápasu vybojovali pro Juventus bod svým prvním gólem v turínském dresu Uruguayec Estigarribia a Pepe.

Itálie - 11. kolo
Neapol - Juventus Turín 3:3 (23. Hamšík, 40. a 68. Panděv - 48. Matri, 72. Estigarribia, 79. Pepe).