Benevento - FC Turín 2:2 Nový kouč pomohl k bodu, Turín vydřel remízu v nastavení

22. ledna 2021 22:50 - Praha
(Aktualizováno: 22. ledna 2021 23:02)

Fotbalisté FC Turín v prvním utkání pod vedením nového kouče Davideho Nicoly v italské lize smazali dvoubrankové manko a remizovali v Beneventu 2:2. Ve třetí minutě nastavení vyrovnal svým druhým gólem v zápase Simone Zaza. Zkušený útočník měl dosud v této sezoně Serie A na kontě jediný zásah.

Alessandro Garofalo, ČTK/AP

Turín nevyhrál už čtyři ligové zápasy, získal z nich alespoň tři body za remízy.

Po minulém utkání proti Spezii, v němž mu k vítězství nepomohlo ani 80 minut početní výhody, byl odvolán trenér Marco Giampaolo.

Italská fotbalová liga - 19. kolo:
Benevento - FC Turín 2:2 (31. Viola, 49. Lapadula - 51. a 90.+3 Zaza).

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.