Banditi ovládli Milán! V pyrotechnické show nebylo na pandemická opatření místo

22. února 2021 14:37 - Milán

Dodržovat opatření proti šíření pandemie koronaviru? S tím na radikální fanoušky milánských fotbalových gigantů AC a Interu nechoďte! Když už nemohou na stadion, před nedělním derby se rozšoupli aspoň před San Sirem. Příznivci ignorovali rozestupy a někteří neměli na tvářích ani povinné roušky. Podle britského portálu dailymail.co.uk mohlo být před stadionem asi pět tisíc lidí.

Reuters

Banditi. Velkým transparentem fanoušci trefně charakterizovali sami sebe.

Když už se „Derby della Madonnina" muselo hrát bez fanoušků v hledišti, část z nich se vypravila alespoň před slavný 80tisícový fotbalový chrám. Někteří pojali akci rovněž jako protest proti přísným pandemickým opatřením.

Naši přijíždějí! Uvítání týmového autobusu AC Milán...

Daniele Mascolo, Reuters

Příznivci z obou nesmiřitelných táborů se shromáždili u stadionu již tři hodiny před začátkem velkého derby, aby zpívali chorály a přivítali oba týmové autobusy kouřovou a světelnou show.

Inter si jasnou výhrou v milánském derby pojistil první příčku

Pěkně natěsnaní vedle sebe jako v kotli, koronaviru navzdory. Pomocí dýmovnic a světlic vytvořili vpravdě ohnivou atmosféru.

Za zavřenými dveřmi pak došlo i na fotbal samotný... Inter porazil AC nečekaně hladce 3:0. Díky triumfu ve šlágru si tak pojistil první místo v tabulce Serie A. Před městským rivalem, který je druhý, má čtyřbodový náskok.

dos, Sport.cz

Časová osa: Itálie

Filtr článků - Itálie


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..

Patička stránky: