Itálie oplakává smrt talentovaného fotbalisty

18. srpna 2021 15:03 - Praha

Fotbalová Itálie pláče. Ve věku devatenácti let zemřel nečekaně křídelník Marco Twampo. Údajně jej postihl infarkt poté, co onemocněl koronavirem. Informaci potvrdilo na sociálních sítích vedení italského fotabli.

 

@atleticotermefiuggi

Mladý křídelník nastupoval za tým Atlético Terme Fiuggi v Serii D. List Gazzetta dello Sport tvrdí, že byl nedávno Twampo pozitivně testován na covid-19 a to pouhé dva dny poté, co ho klub angažoval. Minulou neděli se hráč necítil dobře a raději zůstal se svými nejbližšími v izolaci v Mentaně poblíž Říma.

„Přišel k nám teprve nedávno a skončilo to tragédií. Je to šílené, vždyť mu bylo pouhých devatenáct. Nemáme slov, abychom popsali smutek jaký cítíme a dostatečně bychom popsali tragédii, k jaké došlo. Sbohem, Marco," uvádí se na Facebooku. "Nikdy nezapomeneme na tvůj úsměv," uvádí instagramový účet klubu.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený ATLETICO TERME FIUGGI (@atleticotermefiuggi)

rjm, Sport.cz

Časová osa: Serie A 2021/22

Filtr článků - Itálie


Fotbal na Sport.cz

Na Sport.cz najdete pravidelné novinky a názory expertů ze světa fotbalu. Od domácí Fortuna ligy přes evropské poháry a zahraniční soutěže, jako je Premier League, La Liga, Serie A nebo Bundesliga, až po zápasy české fotbalové reprezentace, která momentálně bojuje v kvalifikaci na MS 2022 v Kataru.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..