Živě

Juventus po Pirlově odchodu do šatny zpřísnil týmová pravidla

24. září 2013 18:28 - Turín

Záložník Juventusu Andrea Pirlo za odchod do šatny po vystřídání v nedělním utkání s Veronou trestán nebude. Pokud však některý z fotbalistů turínského klubu učiní něco podobného v budoucnu, čeká ho vysoká pokuta a měsíční vyřazení z týmu.

 

Giorgio Perottino, Reuters

Čtyřiatřicetiletý Pirlo neunesl, že musel ze hřiště už v 66. minutě a po vystřídání naštvaně zamířil rovnou do kabiny. Juventus pak i bez italského reprezentanta vyhrál 2:1. "Nemusím vysvětlovat, proč Andrea nebyl potrestán," citovala trenéra Antonia Conteho agentura Reuters.

"Rozhodli jsme se ale kvůli tomu zavést nové pravidlo. Když hráč opustí hřiště a není zraněný, musí zůstat na střídačce a dokoukat zápas mezi spoluhráči," uvedl čtyřiačtyřicetiletý kouč. "Kdo to poruší, dostane vysokou pokutu a na měsíc bude vyřazen z týmu. Je to velmi prosté," dodal Conte.

Juventus v úvodních čtyřech kolech získal deset bodů a v tabulce Serie A mu patří páté místo. Na vedoucí dvojici AS Řím Neapol ztrácí obhájce titulu dva body, za Interem Milán a Fiorentinou zaostává jen o skóre.

ČTK

Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..