Fiorentina - Inter 1:2Inter porazil v důležitém souboji o poháry Fiorentinu

Florencie

Fotbalisté Interu Milán zdolali v italské lize v duelu tabulkových sousedů Fiorentinu 2:1 na jejím hřišti. Díky druhému vítězství v řadě tak na čtvrtý florentský celek ztrácejí na páté příčce pět bodů.

Obránce Fiorentiny Gonzalo Rodríguez (vlevo) v souboji s argentinským útočníkem Maurem Icardim z Interu Milán.

Inter se v minulém kole proti Sassuolu (1:0) dočkal první výhry v kalendářním roce a v sobotu na ni dokázal navázat v ještě důležitějším duelu o pohárové umístění. Na hřišti Fiorentiny vedl od 34. minuty po brance Rodriga Palacia a nenechal se rozhodit ani vyrovnáním Juana Cuadrada, které přišlo prakticky z první akce druhé půle.

Mějte informace ze sportu vždy po ruce! Stáhněte si do telefonu aplikaci Sport.cz na Google Play a AppStore.

V 65. minutě rozhodl o třech bodech pro milánský celek Mauro Icardi. Fiorentina již vyrovnat nedokázala, takže se přesně zopakoval výsledek z prvního vzájemného utkání v této sezóně.