Fanoušek postřelený před finále Italského poháru zemřel

25. června 2014 09:50 - Řím

Po téměř dvou měsících v kómatu zemřel fotbalový fanoušek, který byl postřelen před finále Italského poháru mezi Neapolí a Fiorentinou (3:1). K neštěstí došlo 3. května, osmačtyřicetiletý člen ultras AS Řím tehdy zranil střelnou zbraní celkem tři fanoušky Neapole. Incident se odehrál daleko od stadiónu a podle všeho vůbec s utkáním nesouvisel.

 

Profimedia.cz

Třicetiletý Ciro Esposito od té doby bojoval o život v římské nemocnici Gemelli. Kulka mu prošla plícemi a uvízla poblíž páteře. V uplynulých sedmi týdnech se podrobil řadě operací, ale ve středu představitelé kliniky oznámili, že v úterý se jeho stav zhoršil a pacient zemřel.

Policie pachatele, který na fanoušky vyslal čtyři výstřely, zadržela. Vyznavač krajně pravicových názorů je údajně členem římského organizovaného zločinu a stále se nachází ve vyšetřovací vazbě.

ČTK

Časová osa: Itálie

Filtr článků - Itálie


MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..