Živě

FC Janov nedostal licenci UEFA, v Evropské lize bude Sampdoria

3. června 2015 21:39 - Janov

Zástupci FC Janov stáhli poslední odvolání proti zamítnutí licence UEFA a definitivně tak přišli o možnost startovat v příští sezoně v Evropské lize. V soutěži je s největší pravděpodobností nahradí městský rival Sampdoria Janov, který v italské lize skončil za FC na sedmém místě.

 

Carlo Baroncini, ČTK/AP

FC Janov nedostal licenci UEFA poté, co jeho zástupci chybně vyplnili potřebné podklady a neurčili náhradní stadion pro domácí zápasy v evropské soutěži. Aréna Stadio Luigi Ferrais, o kterou se s Sampdorií dělí, totiž nevyhovuje požadavkům UEFA.

Po zamítnutí několika předchozích odvolání dnes právník FC Mattia Grassani oznámil, že klub stáhl poslední odvolání k italskému olympijskému výboru CONI.

Do Evropské ligy by tak Fiorentinu a Neapol měla doprovodit Sampdoria, která případný problém se stadionem vyřešila už dříve a pro domácí zápasy nahlásila arénu v Reggio Emilia.

ČTK

Časová osa: Itálie

Filtr článků - Itálie


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..