Inter - Neapol 2:0Neapol prohrála s Interem a šance na titul se jí rozplývá

Milán

Fotbalisté Interu Milán porazili v 33. kole italské ligy Neapol 2:0. Zatímco Inter si upevnil čtvrté místo, Neapol může po nedělním zápase Juventusu s Palermem ztrácet na první příčku již devět bodů.

Inter Milán dal gól Neapoli, Stevan Jovetič se raduje.

Inter ukončil čekání na výhru nad Neapolí, které se táhlo od prosince 2012. Svěřenci Roberta Manciniho na druhý tým tabulky vlétli a už po čtyřech minutách otevřel skóre Mauro Icardi. Kapitán Interu zaznamenal v ligových zápasech sedmý gól ze svých posledních deseti střel na branku.

Neapol zahrozila jen zásluhou střely Allana z dálky, naopak na druhé straně mohli přidat druhý gól z velmi dobrých pozic Jovetič a D'Ambrosio. Skórovat se podařilo až těsně před poločasem Marcelu Brozovičovi, který elegantním přehozením Reiny zvýšil na 2:0.

Italská fotbalová liga - 33. kolo:
Boloňa - FC Turín 0:1 (90.+2 Belotti z pen.),
Carpi - FC Janov 4:1 (45.+4 Di Gaudio, 45.+5 Lollo, 49. Pasciuti, 86. Sabelli - 34. Pavoletti),
Inter Milán - Neapol 2:0 (4. Icardi, 44. Brozovič).