Rubriky:

Itálie

To je smůla! Schicka opět brzdí zranění, AS Řím chyběl kvůli svalovým problémům

29. ledna 2018 12:26 - Řím

Neskutečná smůla provází českého fotbalového útočníka Patrika Schicka při jeho angažmá v AS Řím. Mladý fotbalista má opět zdravotní potíže, jak potvrdil italský klub na internetových stránkách. V nedělním utkání italské ligy proti Sampdorii Janov chyběl Schick kvůli poraněnému stehennímu svalu.

 

Radek Malina, Právo

"Dnes se Patrik Schick podrobil lékařskému vyšetření, které odhalilo, že hráč má v důsledku zátěže natažený čtyřhlavý sval na levém stehnu. Je tam také otok," uvedl římský klub na svém webu.

Dvaadvacetiletý Schick v létě přišel do AS Řím právě ze Sampdorie na hostování s povinnou opcí údajně až 42 miliónů eur, což z bývalého hráče Sparty a Bohemians 1905 dělá nejdražší posilu v historii AS. Od té doby má už čtvrté svalové zranění a nedaří se mu výrazněji prosadit. V 11 soutěžních zápasech dal jediný gól v poháru.

Očekává se, že by nyní měl absentovat zhruba dva týdny. Podle spekulací médií může mít jeho zranění také vliv na rozhodování AS Řím, zda uvolní do Chelsea elitního útočníka Edina Džeka, za kterého má na stole konkrétní nabídku. Momentálně se zdá, že k přestupu nedojde.

ČTK, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Itálie

Filtr článků - Itálie


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..