Komise statistiků odebrala Škodovi gól proti Slovácku

Slávistický fotbalista Milan Škoda přišel o gól z pondělní dohrávky 22. kola první ligy proti Slovácku. Komise statistiků a historiků rozhodla, že šlo o vlastní branku, a připsala ji hostujícímu Vlastimilu Daníčkovi. V tiskové zprávě o tom informovala Ligová fotbalová asociace, která řídí profesionální soutěže.

Kapitán Slavie Milan Škoda slaví gól svého týmu proti Slovácku.

Domácí kapitán Škoda v 26. minutě vyslal v pokutovém území přízemní střelu a Daníček ji srazil mimo dosah gólmana Matouše Trmala. Sudí Petr Ardeleanu branku v oficiálním zápise o utkání připsal slávistickému útočníkovi, ale komise statistiků po přezkoumání rozhodnutí změnila a určila za autora gólu kapitána hostů.

Škodovi tak na kontě zůstalo pět branek v této ligové sezoně. Proti Slovácku se neprosadil ani z penalty, kterou v 74. minutě neproměnil. Slávisté i tak pohodlně vyhráli 4:0 a v čele tabulky drží tříbodový náskok před Plzní.