Rubriky:

Fortuna liga

Karviná už má hlavního trenéra. Lavičce bude šéfovat dosavadní asistent Mucha

29. prosince 2017 18:05 - Karviná

Hlavního trenéra si nakonec vybrali z vlastních zdrojů. V Karviné povýšil na lavičce dosavadní asistent Josef Mucha. Klub o tom informoval na svém webu. Po listopadovém odvolání trenéra Jozefa Webera mužstvo v závěru podzimní sezóny dočasně převzal sportovní ředitel Lubomír Vlk.

 

MFK Karviná, Facebook

V karvinském klubu Mucha působí od června 2014, tři a půl roku byl Weberovým asistentem. "Po jednáních s několika potenciálními trenéry se vedení klubu rozhodlo, že s platností od 29. prosince bude hlavním trenérem Josef Mucha," uvedl Vlk.

Padesátiletý prostějovský rodák Mucha má před sebou první ligovou štaci na pozici hlavního trenéra. V minulosti působil jako hlavní kouč druholigového HFK Olomouc. Nového asistenta klub ještě vybírá, zimní příprava začne karvinským fotbalistům ve středu 3. ledna.

Vlk nahradil Webera na karvinské lavičce v posledních třech podzimních ligových kolech a povedlo se mu v nich získat šest bodů. Karviná tak přezimuje na třináctém místě tabulky se 14 body, od sestupového pásma mužstvo dělí tříbodová mezera.

ČTK, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - Fortuna liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..