Rubriky:

Fortuna liga

Altintop, Rotaň a Švento jsou na odchodu, Slavia s nimi dál nepočítá

3. ledna 2018 11:38 - Praha
(Aktualizováno: 3. ledna 2018 11:53)

Fotbalisté pražské Slavie sice zahájí přípravu až v dnešním odpoledni, už před prvním společným tréninkem však trio zahraničních legionářů vědělo, že s nimi nový kouč Jindřich Trpišovský nepočítá. Ruslan Rotaň, Halil Altintop a Dušan Švento totiž dostali souhlas hledat si nové angažmá. „O ukončení jejich působení ve Slavii se skutečně jedná,“ potvrdil tiskový mluvčí Slavie Michal Býček.

 

slavia.cz, Slavia.cz

Do přípravy se naopak zapojí Ruslan Mingazov vracející se z podzimního hostování v Mladé Boleslavi, pod novým koučem začne trénovat i čtveřice mladíků. Vedle Pavla Buchy, který za áčko nastoupil například v exhibičním duelu v rumunské Craiovii, také Václav Pardubský a Vojta Mareš, kteří na podzim hostovali ve Viktorii Žižkov.

Dalším mladíkem je Jan Vejvar a na soustředění ve Španělsku by měl áčko doplnit také teprve šestnáctiletý mládežnický reprezentační gólman Jakub Markovič.

Příprava v Praze bude velice krátká. Na dnešek naplánoval nový kouč první společný trénink, během čtvrtka všichni hráči absolvují fyzické a zátěžové testy a v pátek po tréninku odletí sešívaní do Španělska, kde je čeká desetidenní kondiční soustředění. Ještě před ním doplní kádr také Danny, Simon Deli a Michael Ngadeu.

zp, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Fortuna liga

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..