Rubriky:

První liga

Kontumace v první lize, vedoucí Jihlava zapisuje výhru 5:0

25. ledna 2019 13:19 - Praha

Středeční utkání 49. kola první hokejové ligy mezi poslední Kadaní a vedoucí Jihlavou, která na ledě vyhrála 5:2, bylo zkontumováno s výsledkem 5:0 pro Duklu. Za domácí totiž neoprávněně nastoupil útočník Martin Zabloudil. Rozhodla o tom sportovně technická komise Českého svazu ledního hokeje.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Dvacetiletý forvard, který v probíhající sezoně hrál za Kadaň i druholigový Hodonín, nastoupil za Trhače proti Jihlavě bez zaregistrované platné hráčské smlouvy, což je podle technických norem Chance ligy kvalifikováno jako neoprávněný start se všemi souvisejícími důsledky.

Triumf Jihlavy se tedy mění z 5:2 na kontumačních 5:0, individuální statistiky z původního zápasu se podle příslušného ustanovení Soutěžního a disciplinárního řádu hráčům započítávají.

škv, Sport.cz

MS v biatlonu 2020

51. mistrovství světa v biatlonu se koná od 12. do 23. února 2020 v italském středisku Antholz-Anterselva. V areálu Südtirol Arena se uskuteční celkem 12 závodů, v nichž se představí Michal Krčmář, Ondřej Moravec, Michal Šlesingr, Markéta Davidová, Eva Kristejn Puskarčíková, Lucie Charvátová a další čeští reprezentanti.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..