Slavia - Havířov 5:0Slavia si na svém ledě s chutí zastřílela

Hokejisté Slavie dominovali předehrávce 26. kola první ligy se sousedem v tabulce Havířovem. Hosty vyprovodili s debaklem 5:0, bodově se na něj v tabulce dotáhli a upevnili si místo v postupové osmičce. První čisté konto v dresu Slavie si připsal Martin Michaljov.

Pražané si doma v Edenu od začátku vytvářeli jednu šanci za druhou. Jako první gólmana Stezku překonal ve 12. minutě Aleš Furch, o pouhých dvanáct sekund později zvýšil Ondráček.

Po přestávce havířovský tým zvýšil aktivitu, ale v 28. minutě inkasoval potřetí ze Šmerhovy hole. Když pak skóroval i Kubík, do třetí třetiny Stezku vystřídal Matoušek. Tři minuty před koncem kapituloval i on, když před ním zůstal sám Kuťák a nezaváhal.

Předehrávka 26. kola první hokejové ligy
Slavia Praha - Havířov 5:0 (2:0, 2:0, 1:0)
Branky: 12. A. Furch, 13. M. Ondráček, 28. Šmerha, 34. Kubík, 57. Kuťák. Rozhodčí: Jechoutek, M. Petružálek - Kreuzer, Polonyi. Vyloučení: 4:4, navíc Novák (Slavia) 10 min. Využití: 1:0. Diváci: 839.