Rubriky:

První liga

Poruba získala slavného kouče, který už na střídačku nechtěl

29. ledna 2020 08:54 - Ostrava

Trenérská legenda hlásí comeback! Hokejisty prvoligové Poruby povede František Výborný. Šestašedesátiletý kouč, který dovedl Spartu ke třem extraligovým titulům, nahradí v minulém týdnu odvolaného Miloše Holaně. Klub o jeho příchodu informoval na svém webu.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Výborný trénoval naposledy v sezoně 2017/18 Spartu. "František Výborný dorazil do Poruby v úterý ráno, připojil se okamžitě k týmu," uvedl na webu porubského klubu generální manažer Pavel Hinner.

Zkušený kouč, jenž vedl i České Budějovice, Mladou Boleslav, Havířov nebo slovinskou reprezentaci, už sledoval z tribuny úterní výhru 3:0 nad Chomutovem. V minulé sezoně Výborný s klubem spolupracoval jako konzultant, ale opakovaně se vyjadřoval, že trénovat už nechce.

Tohle si ponesu do hrobu, slzel Výborný. Na střídačku už si nechce stoupnout

Poruba se rozhodla odvolat Holaně poté, co ve dvanácti zápasech získala jen dva body za výhru v prodloužení nad Vsetínem. Aktuálně je Torax osmý v horní části tabulky první ligy a čeká jej zřejmě předkolo play off.

Holaň skončil na lavičce prvoligových hokejistů Poruby

mm, ČTK, Sport.cz

Časová osa: První liga

MS v biatlonu 2020

51. mistrovství světa v biatlonu se koná od 12. do 23. února 2020 v italském středisku Antholz-Anterselva. V areálu Südtirol Arena se uskuteční celkem 12 závodů, v nichž se představí Michal Krčmář, Ondřej Moravec, Michal Šlesingr, Markéta Davidová, Eva Kristejn Puskarčíková, Lucie Charvátová a další čeští reprezentanti.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..