Sokolov - Frýdek-Místek 2:6Drama v boji o play off! Frýdek-Místek se přiblížil Třebíči

Sokolov

Hokejisté jedenáctého Frýdku-Místku vyhráli v předehrávce 23. kola nadstavby první ligy o účast v předkole play off na ledě posledního Sokolova 6:2 a zabrali po třech porážkách. Přiblížili se tak desáté Třebíči na rozdíl dvou bodů.

Frýdek-Místek po první třetině vedl 2:0 a v 37. minutě měl už šestibrankový náskok. Sokolov výsledek dvěma góly zkorigoval, ale počtvrté v řadě nebodoval.

Předehrávka 23. kola nadstavby první hokejové ligy - o účast v předkole play off:
Sokolov - Frýdek-Místek 2:6 (0:2, 1:4, 1:0)
Branky: 40. Švec, 43. P. Michálek - 14. R. Szturc, 18. P. Kafka, 26. Hrachovský, 32. Kofroň, 35. Hladonik, 37. Motloch. Rozhodčí: Kostourek, Pilný - Tvrdík, Šimán. Vyloučení: 5:6. Využití: 1:1. Diváci: 470.