Hokejisté Vrchlabí vedou po předehrávkách první ligu

Hokejisté Vrchlabí se po vítězné předehrávce 19. kola v Benátkách nad Jizerou posunuli do čela tabulky první ligy. Hosté v pátek na ledě nováčka soutěže prohrávali po dvou třetinách 0:1, ale dvěma slepenými góly výsledek otočili.

Domácí vedli už od druhé minuty, kdy otevřel skóre zkušený Stanislav Procházka. Stav pak vydržel až do 43. minuty, kdy hosté z velkého tlaku vyrovnali po přesné střele Ladislava Gengela. Hned o minutu později domácí brankář Stejskal nedosáhl na dělovku kapitána soupeře Aleše Vály od modré a hosté rázem vedli.

Benátky v závěrečných minutách sice vyvinuly nápor, ale jejich převaha byla spíše platonická, a proto hosté s početnou enklávou fanoušků slavili již patnáctou výhru v sezóně.

1. liga - 19. kolo:
Benátky nad Jizerou - Vrchlabí 1:2 (1:0, 0:0, 0:2), Kadaň - Chomutov 3:7 (0:5, 1:2, 2:0).