Hokejisté Berouna si ve skupině o udržení pojistili druhé místo

Hokejisté Berouna vyhráli v druhém kole skupiny o udržení v první lize 3:1 na ledě vedoucí Třebíče a připsali si v této fázi první vítězství. Získali díky němu náskok tří bodů před třetím Mostem, jenž prohrál 5:6 po samostatných nájezdech v Ostravě s Porubou.

Tvrdé a bojovné utkání v Třebíči rozhodly přesilové hry. V první třetině se domácí ujali v početní výhodě vedení, ale hosté dokonce v oslabení dokázali vyrovnat. Vítězný gól vstřelil v první minutě třetího dějství v přesilovce Novotný. Konečnou podobu výsledku dal v závěrečné power play Šinágl.

V Porubě se hrálo divoké utkání, v němž sice hosté vyhráli první třetinu 3:1, v třetím dějství ale zachraňovali alespoň bod. O vítězství Poruby rozhodl ve čtvrté sérii samostatných nájezdů kapitán Najdek.

První hokejová liga, skupina o udržení - 2. kolo:
Třebíč - Beroun 1:3 (1:1, 0:0, 0:2)
Branky: 10. Padělek - 18. Švagrovský, 41. Novotný, 60. Šinágl. Rozhodčí: Petružálek, Zubzanda - Brejcha, Šmíd. Vyloučení: 7:11, navíc Altrichter (Beroun) 10 min. Využití: 1:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 1440.
Poruba - Most 6:5 po sam. nájezdech (1:3, 2:1, 2:1 - 0:0)
Branky: 15. a 31. Červenka, 28. Domian, 42. Bursík, 47. Zdeněk, rozhodující sam. nájezd Najdek - 6. Vrtek, 16. Jakub Bauer, 19. Chmelíř, 40. Jan Bauer, 49. Poživil. Rozhodčí: Blecha, Skoupý - Kašík, Trunečka. Vyloučení: 9:8, navíc Suchý (Poruba) 10 min. a do konce zápasu. Využití: 2:2. Diváci: 690.