Rubriky:

První liga

Klapne Sparta, opráší spojení s Třincem, nebo zůstane věrný? Bookmakeři mají o Jágrovi jasno

9. června 2020 14:58 - Praha

Bude pokračovat v kariéře? A pokud ano, zůstane věrný svému Kladnu, jehož je majitelem, přestože Rytíři už nemají extraligovou příslušnost? Anebo má osmačtyřicetiletý hokejový útočník Jaromír Jágr ambicióznější plány a bude dál působit v tuzemské nejvyšší soutěži? Třeba ve Spartě, o jejímž zájmu o nejproduktivnějšího Evropana v dějinách NHL se v poslední době mluví? Sázkové kanceláře vypsaly ohledně Jágrova prvního startu v nadcházející sezoně řadu příležitostí...

 

Vlastimil Vacek, Právo

Vymění extraligové stadiony, které v uplynulém ročníku, když byl na ledě, většinou praskaly ve švech, za ty prvoligové v Kadani, Vrchlabí nebo Kolíně? Bookmakeři jsou přesvědčení, že Jágr své Rytíře ve štychu nenechá a sezonu začne na zimáku ve svém Kladně (v kursu 1,4:1).

„Jakkoliv průběh i konec uplynulého ročníku musel pro legendárního útočníka představovat nesmírně hořkou pilulku, všichni věříme, že Jágr znovu najde motivaci a bude v kariéře pokračovat," říká Michal Hanák, hlavní bookmaker Fortuny.

Kde odehraje Jaromír Jágr 1. soutěžní utkání sezony 2020/21? 
v 1. české lize 1.40
v české extralize 3.00
ve slovenské extralize 50.00
v NHL 150.00
v KHL 150.00
za Kladno 1.40
za Spartu Praha 8.00
za Třinec 13.00
za Hradec Králové 25.00
za Kometu Brno 25.00
za Liberec 25.00
za Litvínov 50.00
za Pittsburgh 200.00
za Poprad 100.00
žádné neodehraje 5.00
Zdroj: Fortuna

Zcela nereálná však není ani Jágrova účast v extralize. Pokud by měl ambice třeba ještě zabojovat o titul v extralize (3:1), o nabídky by nouzi patrně neměl. Zájem o Jágrovy služby pro své domácí zápasy má mít Sparta (8:1). Nebo snad vyjde Třinec (13:1), v němž měl olympijský šampion z Nagana a dvojnásobný mistr světa vyřízené střídavé starty v sezoně 2017/18, nakonec ale kvůli zdravotním problémům dres Ocelářů neoblékl?

Chystá se senzace! Jágr má jednat se Spartou, bude za ni hrát extraligu?

„Jsou to sice spekulace, ale případný zájem ze strany Sparty či Třince naprosto chápu. Jaromír v týmu je vedle nezpochybnitelného sportovního přínosu rovněž snem každého marketéra a šéfa ticketingu. Pokud bude mít formu a podrží ho zdraví, umím si představit, že si někde střihne nějaký ten střídavý start, v sezoně s přímým postupem ale bude určitě jeho prioritou návrat Rytířů mezi elitu," míní Hanák.

Zajímavé by nepochybně bylo Jágrovo angažmá v Brně (25:1), kde by se znovu potkal s Tomášem Plekancem. Že pak slavná 68 žádný soutěžní zápas v příští sezoně neodehraje, má kurs 5:1. Štace v NHL či KHL už podle bookmakerů není na pořadu dne (150:1).

škv, Sport.cz

Časová osa: První liga

Filtr článků - První liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..