Rubriky:

První liga

Slavia po debaklu odvolala trenéry. Kdo je nahradí?

14. ledna 2021 08:21 - Praha

Konec, přijde změna. Hokejová Slavia mění trenéry, u týmu končí Martin Štrba a Jiří Doležal. Rozhodujícím faktem se stala porážka 0:7 se Sokolovem. V posledních dvou zápasech slávisté vyšli naprázdno při skóre 0:11.

 

hc-slavia.cz

„Středeční zápas se Sokolovem byl poslední pro trenéry Martina Štrbu a Jiřího Doležala, kteří byli pro neuspokojivé výsledky odvoláni od A-týmu. Slavia získala pod jejich vedením v 18 zápasech 28 bodů a patří jí až 10. místo v tabulce Chance ligy," oznámil klub na svých webových stránkách ve středu večer.

„Tentokrát to vypadalo tak, že i kdybychom hráli další třetiny, tak ten gól asi nedáme. Chtěl bych klukům poděkovat, že to odbojovali," hodnotil Štrba předposlední porážku 0:4 s Porubou. Se Sokolovem se scénář opakoval, opět žádný gól. Slávisté už téměř 130 minut nevstřelili branku.

Kladno zvítězilo, Jágr ve třetí třetině už nehrál

Slávisté jsou nyní v tabulce Chance ligy na 10. místě. Odehráli 18 zápasů, sedmkrát vyhráli za tři body, třikrát za dva body, osmkrát prohráli. Na první Porubu ztrácí 13 bodů. Venku patří Slavia mezi nejlepší, je čtvrtá, ale domácí zápasy jí nevychází, je čtrnáctá z osmnácti týmů.

„Musím říct, že se mi tenhle měsíc po systémové a herní stránce vůbec nelíbil. I když to máme padesát na padesát, tak jsem s výkony spokojený rozhodně nebyl," zhodnotil Štrba prosincové výkony.

V lednu bylo ještě hůře a s Doležalem byli odvoláni. Noví trenéři zatím nebyli oznámeni.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený Sportcz (@sport.cz_ig)

Sledujte Sport.cz také na Instagramu>>>

lik, Sport.cz

Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestoupí.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..