Frýdek-Místek - Šumperk 6:5Frýdek-Místek zdolal po obratu Šumperk a posunul se na 10. místo první ligy

Hokejisté Frýdku-Místku porazili v dohrávce 11. kola první ligy doma Šumperk 6:5, přestože prohrávali 0:4 a 2:5. Díky druhému vítězství za sebou se posunuli z 13. na 10. místo. Osmý Šumperk podruhé za sebou nebodoval.

Draky dostal ve třetí minutě do vedení Daniel Vachutka, v polovině úvodní části zvýšil v přesilové hře Dávid Kohút a za půl minuty upravil Denis Kindl už na 3:0. Po 89 sekundách druhé části dokonce ve vlastním oslabení zajistil Šumperku už čtyřbrankový náskok Lukáš Žálčík. Ve 24. minutě se v přesilové hře radovali poprvé domácí díky Davidu Klimšovi a za 101 sekund snížil Vít Christov na 2:4.

Ve 27. minutě zase Šumperk odskočil po brance Aleše Furcha, ale Frýdek-Místek dostal ještě ve druhé třetině na kontakt dvěma góly Michal Matiaško, který nejdříve skóroval ve 36. minutě a pak vteřinu před pauzou. Ve 44. minutě vyrovnal David Bartoš a v čase 56:05 dovršil obrat Jakub Teper.

Dohrávka 11. kola první hokejové ligy:
Frýdek-Místek - Šumperk 6:5 (0:3, 4:2, 2:0)
Branky: 36. a 40. Matiaško, 24. Klimša, 25. Christov, 44. D. Bartoš, 57. Teper - 3. Vachutka, 11. Kohút, 12. D. Kindl, 22. Žálčík, 27. A. Furch. Rozhodčí: Čáp, Květoň – Hanzlík, Gančarčík. Vyloučení: 4:3, navíc Komorski - Drtil oba 5 min. a do konce utkání. Využití: 1:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 710.