Rubriky:

První liga

Mostecké hokejisty převzal dočasně Weissmann

16. listopadu 2016 16:34 - Most

Novým trenérem hokejistů prvoligového Mostu je dočasně Ondřej Weissmann. Po úterní rezignaci Jiřího Doležala, který se rozhodl poslední tým tabulky opustit po pěti prohrách v řadě, se klub dohodl s partnerským Litvínovem a prvoligové mužstvo dočasně povede čtyřčlenný realizační tým.

"Od dnešního utkání bude velet střídačce jako hlavní kouč Ondřej Weissmann společně se stávajícím asistentem Zdeňkem Zímou. Jiří Šlégr a Jaromír Šindel jim budou k dispozici jako konzultanti," informoval mostecký klub na svém webu.

Osmapadesátiletý Weissmann, jenž dlouhé roky působil jako asistent národního týmu, momentálně trénuje v Litvínově mládež. Na střídačku seniorského výběru se vrací po roční pauze, v minulé sezoně asistoval Radimu Rulíkovi v prvním litvínovském týmu.

Nový realizační tým Mostu bude debutovat v dnešním zápase v Kadani, která je v tabulce předposlední.

ČTK

MS v basketbalu 2019

Mistrovství světa v basketbalu proběhne od 31. srpna do 15. září v Číně. Všech dvaatřicet týmů je rozděleno do osmi skupin po čtyřech účastnících. Každá skupina se odehraje v jiném městě. Česká reprezentace sehraje tři utkání v základní skupině E v Šanghaji.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..