Ústí n. Labem - Karlovy Vary 2:3 PPKarlovy Vary se v první lize posunuly za vedoucí Kladno

Ústí nad Labem

Hokejisté Karlových Varů vyhráli v předehrávce 4. kola první ligy na ledě Ústí nad Labem 3:2 v prodloužení a posunuli se na druhém místo o bod za dosud suverénní Kladno, které má ještě zápas k dobru. Severočeši bodovali ve třetím z dosavadních čtyř zápasů a jsou se šesti body osmí.

Hostující Energie, která letos sestoupila po 20 letech z extraligy, se ujala vedení v 16. minutě díky přesilovkové trefě Martina Rohana. Mezi 53. a 54. minutou během 90 vteřin otočili skóre Dufek s Najmanem, ale prodloužení vynutil Podlipnik a po 29 vteřinách nastavení rozhodl Ondřej Beránek.

Předehrávka 4. kola první hokejové WSM ligy:
Ústí nad Labem - Karlovy Vary 2:3 v prodl. (0:1, 0:0, 2:1 - 0:1)
Branky: 53. Dufek, 54. Najman - 16. M. Rohan, 57. Podlipnik, 61. O. Beránek. Rozhodčí: Kašík, Přikryl - Krátký, Bosák. Vyloučení: 2:4. Využití: 0:1. Diváci: 1449.