Vsetín - Ústí n. Labem 7:2Předposlední Vsetín rozdrtil Ústí nad Labem

Vsetín

Hokejisté Vsetína porazili v předehrávce 14. kola první ligy Ústí nad Labem 7:2, zabrali po dvou porážkách a doma se radoval nováček z teprve druhé výhry z posledních šesti zápasů. Slovan prohrál třetí ze čtyř utkání a poprvé po třech duelech nebodoval. Čtyřmi body za dvě branky a stejný počet asistencí se zaskvěl útočník Vít Jonák.

Bezbrankový stav prolomil ve 24. minutě hostující Roubík, ale zbytek druhého dějství patřil Vsetínu. Teper s Vítkem otočili stav a pak Jonák dvěma góly upravil na 4:1. Druhou svoji branku vstřelil hrdina večera v přesilové hře. Ve 47. minutě sice snížil v početní výhodě Smolka, ale Markovič, Ostrčil a Vávra dokonali nejvyšší výhru předposledního týmu tabulky v této sezóně.

Předehrávka 14. kola první hokejové ligy:
Vsetín - Ústí nad Labem 7:2 (0:0, 4:1, 3:1)
Branky: 34. a 38. Jonák, 27. Teper, 32. Vítek, 56. Markovič, 57. Ostrčil, 57. Vávra - 24. Roubík, 47. Smolka. Rozhodčí: Dědek, Skopal - Kreuzer, Reich. Vyloučení: 3:10, navíc Dufek, Gengel (oba Ústí) oba 10 min. Využití: 1:1. Diváci: 2371.