Rubriky:

První liga

Okamžiky hrůzy. Gólman zůstal nehybně ležet

21. prosince 2017 17:52 - Třebíč

Přítomným zatrnulo, gólman Třebíče Pavel Jekel po srážce zůstal ležet na ledě. Skončil v nemocnici, moc dlouho tam ovšem nepobyl. Ukázalo se, že v prvoligovém utkání s Litoměřicemi, neutrpěl žádné vážnější zranění.

 

www.hstrebic.cz

Kritický okamžik přišel ve 29. minutě zápasu 32. kola druhé nejvyšší domácí soutěže za stavu 3:2 pro domácí. Bránícím hráčem atakovaný litoměřický soupeř do Jekela vrazil a poslal ho na brankovou konstrukci (na videu v čase 1:10:30).

Gólman v zafixované pozici nakonec mířil do nemocničního ošetření, v péči lékařů ale dlouho nezůstal, ještě večer nemocnici opustil.

"Nakonec to vypadá, že Pavel byl po tom tvrdém nárazu hodně otřesen, ale žádné vážné zranění se nepotvrdilo. Uvidíme, co řeknou ještě další vyšetření v Brně. Předpokládáme, že asi do týdne by mohl být znovu připraven na další zápasy," uvedl pro klubový web asistent trenéra Jaroslav Barvíř.

Třebíč vyhrála v předposledním předvánočním kole 4:2 a upevnila si pozici v první osmičce, je sedmá, Litoměřice desáté.

vap, Sport.cz

Časová osa: První liga

Filtr článků - První liga


Rallye Dakar 2020

Tradiční Rallye Dakar se letos jede od 5. do 17. ledna v Saudské Arábii. Závod odstartoval ve městě Džidda, cílovou destinací bude Al-Kiddija. Závodníky čeká celkem dvanáct etap, během nichž absolvují 7900 kilometrů. Na startu je 31 českých závodníků včetně Aleše Lopraise nebo Martina Prokopa.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..