Rubriky:

Euro Hockey Tour

Vyražené zuby, rozseknutá pusa. Sekáč vyděsil trenéry reprezentace. Jaké zprávy dostali z nemocnice?

13. prosince 2016 12:53 - Praha
(Aktualizováno: 13. prosince 2016 14:20)

Jako by už tak neměli dost zamotanou hlavu z přívalu omluvenek, které museli počítat během víkendu. Po šesti vynucených změnách pro turnaj Channel One Cup se trenéři české hokejové reprezentace obávali, jestli nebudou nuceni přistoupit k další. Dnešní trénink v Holešovicích totiž nedokončil Jiří Sekáč, který po zásahu pukem do obličeje odjel na vyšetření do nemocnice. Z ní však přišly dobré zprávy - útočník Kazaně by o druhý turnaj seriálu Euro Hockey Tour neměl přijít.

 

Vít Šimánek, ČTK

Účastníka mistrovství světa 2014 trefil odražený puk od gólmana a s krvavým zraněním a ručníkem přes obličej okamžitě zamířil za doprovodu lékaře národního týmu Dušana Singra do kabiny. Na led už se nevrátil.

„Není na tom moc dobře. Uvidíme, co mu zjistí v nemocnici. Je to poměrně těžké zranění, má rozseknutou pusu a několik vyražených zubů. Snad aspoň nebude mít otřes mozku," uvedl asistent trenéra Jaroslav Špaček.

Po vyšetření u zubaře a návštěvě plastické chirurgie si však Špaček se svými kolegy mohl oddychnout. "Jirka má sice poměrně hlubokou tržnou ránu, ale o Channel One Cup by přijít neměl. Ve středu dopoledne bude v Praze s týmem normálně trénovat, a pokud se jeho zdravotní stav nezhorší, odpoledne odletí s mužstvem do Helsinek," řekl Sport.cz tiskový mluvčí reprezentace Zdeněk Zikmund.

Trenéři se čtyřiadvacetiletým forvardem Kazaně počítají na levé křídlo druhé formace ke Kousalovi s Horákem.

škv, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Euro Hockey Tour

Filtr článků - Euro Hockey Tour


MS v hokeji 2019

83. hokejové mistrovství světa proběhlo od 10. do 26. 5. 2019 na Slovensku. Na šampionátu triumfovala reprezentace Finska, druzí skončili hokejisté Kanady. V souboji o třetí místo porazili Rusové tým České republiky. 84. MS v hokeji se odehraje 8. až 24. května 2020 ve Švýcarsku.

Podsekce:

     
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..