Rubriky:

Tipsport extraliga

Němec Piráty zase nešetřil! Nejlepší zápasy hraju, když se cítím úplně nejhůř, směje se

22. ledna 2019 21:31 - Plzeň

Střeleckou fazonu má jako hrom. V pátek nasázel Vojtěch Němec dva góly královéhradeckému Mountfieldu a stejný kousek se plzeňskému útočníkovi povedl doma i v úterní dohrávce proti Chomutovu.

 

Miroslav Chaloupka, ČTK

„V poslední době mám ale i hrozné štěstí. Dal jsem gól z rohu, odrážejí se ke mně puky. Jsem moc rád, že mi to tam padá, nechci to však zakřiknout," usmívá se 33letý forvard.

Na Piráty opravdu umí, vždyť na jejich ledě je na konci září rozstřílel čtyřmi zásahy! „Na tenhle zápas jsem pochopitelně nezapomněl, to se vám stane jednou dvakrát za život," říká šikovný hokejista.

Útočník Vojtěch Němec z Plzně.

Miroslav Chaloupka, ČTK

S devatenácti trefami je spolu s brněnským Peterem Muellerem aktuálně nejlepším střelcem extraligy, přitom před samotným utkáním se necítil ideálně. „Tohle je ošemetné. Nejlepší zápasy hraju, když se cítím úplně nejhůř," dodal radostně po výhře 3:2, i když první třetina se jeho týmu moc nevyvedla.

„Byla katastrofální a nejradši bych na ni zapomněl. Tři střely ve třech přesilovkách, to bylo hodně špatné," zlobil se kouč Škody Ladislav Čihák.

jsv, Sport.cz, Právo

  3:0 Zlín - Brno 3:0   přestávka
20191113T17:30:00+0100
Zlín vs. Brno
Zlín vs. Brno
Zlín
Brno
  Sparta - Kladno   dnes 18:30
20191113T18:30:00+0100
Sparta vs. Kladno
Sparta vs. Kladno
Sparta
Kladno

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..