Tipsport extraliga

Živě

Útočník Beránek bude chybět Karlovým Varům šest až osm týdnů

31. ledna 2019 09:10 - Karlovy Vary

Hokejisté Karlových Varů se musejí obejít šest až osm týdnů bez útočníka Ondřeje Beránka. Třiadvacetiletý člen širšího kádru české reprezentace v úterním domácím utkání proti Olomouci při výhře 2:0 utrpěl zranění v horní části těla. Uvedly to oficiální stránky klubu.

Slavomír Kubeš, ČTK

Beránek se zranil ve třetí třetině necelých osm minut před koncem po tvrdém nárazu na mantinel a utkání nedohrál. Předtím ve čtvrté minutě vstřelil úvodní a zároveň vítěznou branku. Odchovanec Havlíčkova Brodu byl i jako náhradník v kádru české reprezentace pro únorové Švédské hry ve Stockholmu.

V národním týmu Beránek debutoval na prosincovém Channel One Cupu v Tampere a Moskvě a ve třech utkáních si připsal jednu asistenci. V této sezoně extraligy v 39 duelech zaznamenal 16 bodů za 11 branek a pět přihrávek.

Časová osa: Tipsport extraliga

Filtr článků - Tipsport extraliga

Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.