Útočník Beránek bude chybět Karlovým Varům šest až osm týdnů

Karlovy Vary

Hokejisté Karlových Varů se musejí obejít šest až osm týdnů bez útočníka Ondřeje Beránka. Třiadvacetiletý člen širšího kádru české reprezentace v úterním domácím utkání proti Olomouci při výhře 2:0 utrpěl zranění v horní části těla. Uvedly to oficiální stránky klubu.

Ondřej Beránek z Karlových Varů se raduje z trefy proti Olomouci.

Beránek se zranil ve třetí třetině necelých osm minut před koncem po tvrdém nárazu na mantinel a utkání nedohrál. Předtím ve čtvrté minutě vstřelil úvodní a zároveň vítěznou branku. Odchovanec Havlíčkova Brodu byl i jako náhradník v kádru české reprezentace pro únorové Švédské hry ve Stockholmu.

V národním týmu Beránek debutoval na prosincovém Channel One Cupu v Tampere a Moskvě a ve třech utkáních si připsal jednu asistenci. V této sezoně extraligy v 39 duelech zaznamenal 16 bodů za 11 branek a pět přihrávek.