Rubriky:

Tipsport extraliga

Živě

Liberecký Vlach přijde za ránu Klepišovi o deset procent z platu

26. března 2019 09:21 - Praha

Liberecký útočník Jaroslav Vlach přijde o deset procent z platu za to, že v třetím čtvrtfinále play off hokejové extraligy udeřil rukavicí do obličeje mladoboleslavského Jakuba Klepiše. Pokutu mu uložil předseda disciplinární komise extraligy Viktor Ujčík po podnětu Mladé Boleslavi.

 

Radek Petrášek, ČTK

Vlach se dostal do potyčky s Klepišem na začátku poslední minuty zápasu, který Mladá Boleslav vyhrála 4:1. Po krátké výměně názorů, kdy už byl mezi oběma hráči rozhodčí, Vlach ještě jednou Klepiše tvrdě zasáhl. Oba hráči dostali od sudích dvouminutový trest za hrubost, liberecký útočník navrch ještě 10 minut za nesportovní chování, protože nakopl Klepišovu helmu.

"Potom, co byla jeho předchozí potyčka s Jakubem Klepišem zřetelně ukončena, se dopustil úderu pravou rukavicí, kterým zasáhl protihráče, nejevícího zájem v potyčce pokračovat, do obličeje," uvedl Ujčík.

David Němeček (vlevo) z Mladé Boleslavi a Jan Ordoš z Liberce.

Radek Petrášek, ČTK

Přestupek ohodnotil jako bitku. Vlachovi přitížil i fakt, že patří mezi vyhlášené bijce a za podobný přestupek již byl v uplynulých dvou letech disciplinárně trestán.

škv, ČTK, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Filtr článků - Tipsport extraliga


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..