Liberecký Vlach přijde za ránu Klepišovi o deset procent z platu

26. března 2019 09:21 - Praha

Liberecký útočník Jaroslav Vlach přijde o deset procent z platu za to, že v třetím čtvrtfinále play off hokejové extraligy udeřil rukavicí do obličeje mladoboleslavského Jakuba Klepiše. Pokutu mu uložil předseda disciplinární komise extraligy Viktor Ujčík po podnětu Mladé Boleslavi.

 

Radek Petrášek, ČTK

Vlach se dostal do potyčky s Klepišem na začátku poslední minuty zápasu, který Mladá Boleslav vyhrála 4:1. Po krátké výměně názorů, kdy už byl mezi oběma hráči rozhodčí, Vlach ještě jednou Klepiše tvrdě zasáhl. Oba hráči dostali od sudích dvouminutový trest za hrubost, liberecký útočník navrch ještě 10 minut za nesportovní chování, protože nakopl Klepišovu helmu.

"Potom, co byla jeho předchozí potyčka s Jakubem Klepišem zřetelně ukončena, se dopustil úderu pravou rukavicí, kterým zasáhl protihráče, nejevícího zájem v potyčce pokračovat, do obličeje," uvedl Ujčík.

David Němeček (vlevo) z Mladé Boleslavi a Jan Ordoš z Liberce.

Radek Petrášek, ČTK

Přestupek ohodnotil jako bitku. Vlachovi přitížil i fakt, že patří mezi vyhlášené bijce a za podobný přestupek již byl v uplynulých dvou letech disciplinárně trestán.

škv, ČTK, Sport.cz

Časová osa: Tipsport extraliga 2020/2021

Filtr článků - Tipsport extraliga


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..