Rubriky:

Tipsport extraliga

Hribik pyká za chybu, kvůli které vtrhl majitel Vítkovic do kabiny rozhodčích

28. března 2019 13:58 - Praha

Hokejový sudí Jan Hribik byl za chybné vyloučení vítkovického útočníka Patrika Zdráhala v pondělním čtvrtém čtvrtfinálovém duelu extraligového play off s Třincem potrestán komisí rozhodčích finanční sankcí ve výši odměny za utkání.

 

Jaroslav Ožana, ČTK

Hribik se podle verdiktu komise rozhodčích dopustil závažného pochybení, které mělo vliv na konečný výsledek. Zdráhalovi totiž ve 48. minutě neměl uložit menší trest za hákování. Třinec z následné přesilovky zvýšil na 4:2, nakonec utkání vyhrál 5:2 a celou sérii ovládl 4:0 na zápasy.

Utkání mělo dohru, když majitel Vítkovic a zároveň prezident Asociace profesionálních klubů a viceprezident hokejového svazu Aleš Pavlík vtrhl do kabiny sudích, slovně je napadal a Hribika nařkl z korupce.

Za své jednání se Pavlík následně omluvil, Vítkovice ale za jeho chování dostaly pokutu 80 tisíc korun.

škv, Sport.cz

Časová osa: Tipsport extraliga 2019/2020

Filtr článků - Tipsport extraliga


MS v biatlonu 2020

51. mistrovství světa v biatlonu se koná od 12. do 23. února 2020 v italském středisku Antholz-Anterselva. V areálu Südtirol Arena se uskuteční celkem 12 závodů, v nichž se představí Michal Krčmář, Ondřej Moravec, Michal Šlesingr, Markéta Davidová, Eva Kristejn Puskarčíková, Lucie Charvátová a další čeští reprezentanti.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..