Živě

Obránce Schaus dostal dvouzápasový trest

26. dubna 2019 13:55 - Praha

Hokejový obránce Nicholas Schaus z Pardubic dostal od disciplinární komise extraligy dvouzápasový trest za faul na Patrika Machače z Kladna v posledním kole baráže o nejvyšší soutěž. Dvaatřicetiletý bek si trest přenese do začátku další sezony, pokud bude i nadále působit v Česku. Schaus v Dynamu hostoval do dubna z Brna.

 

Josef Vostárek, ČTK

Schaus fauloval Machače v 28. minutě utkání, které se hrálo v úterý 23. dubna. Od rozhodčích Jana Hribika a Petra Úlehly dostal za sekání trest na pět minut a do konce utkání.

"Hráč zcela mimo souboj o kotouč udeřil protihráče nejprve holí drženou v obou rukách do oblasti zad a následně ho ve středu hrací plochy cíleně sekl holí. Hůl přitom s cílem dosažení vyšší razance držel v obou rukách a úder směřoval na oblast nad zadní částí kolenního kloubu," odůvodnil dodatečný trest předseda disciplinární komise Viktor Ujčík.

škv, ČTK, Sport.cz

Časová osa: Tipsport extraliga 2020/2021

Filtr článků - Tipsport extraliga


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..