Živě

Hokejisty Vítkovic posílí mladý obránce Kvasnička z Plzně

8. května 2019 11:29 - Ostrava

Další posilou hokejistů Vítkovic je obránce David Kvasnička, který hrál dosud za Plzeň. Dvacetiletý rodák z Rokycan má zkušenosti ze světových šampionátů hráčů do 18 a do 20 let. V extralize včetně play off dosud odehrál 73 zápasů. Před ním Vítkovice získaly brankáře Miroslava Svobodu a do útoku Dominika Lakatoše.

 

IIHF

"David Kvasnička je obráncem s velkým potenciálem, což zatím dokazoval jak v Plzni, tak v mládežnických reprezentacích. Na nás trenérech, i na něm, nyní je, aby svůj potenciál rozvíjel a byl pro Vítkovice co největším přínosem," uvedl trenér Jakub Petr na klubovém webu.

V uplynulé sezoně nastupoval Kvasnička i v první lize za Litoměřice. Za Plzeň odehrál 17 zápasů, v nichž si připsal dvě asistence.

ČTK

Časová osa: Tipsport extraliga 2020/2021

Filtr článků - Tipsport extraliga


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..