Rubriky:

Tipsport extraliga

Vary a Vítkovice platí za problémy s technikou, Bukarts za slovní výpady směrem k sudím

4. prosince 2019 11:25 - Praha

Desetitisícovou pokutou potrestal předseda disciplinární komise hokejové extraligy Viktor Ujčík Karlovy Vary. Západočeši minulý pátek v utkání s Hradcem Králové nedokázali zajistit technické podmínky pro trenérskou výzvu.

 

Jaroslav Ožana, ČTK

Při pravidelné předzápasové kontrole bylo brankovým videorozhodčím zjištěno, že zobrazovací zařízení pro trenérskou výzvu nejsou funkční. A před začátkem a v průběhu utkání se je nepodařilo zprovoznit ani s pomocí dodavatelské firmy, čímž došlo k porušení herního řádu.

Za stejné provinění pokutoval Ujčík i Vítkovice. Ty ale zaplatí jen tisíc korun, protože funkčnost systému se minulou středu v utkání se Spartou podařilo obnovit zčásti ve druhé a úplně v sedmé minutě první třetiny.

Částku pět tisíc korun za nesportovní chování v zápase s Mladou Boleslaví (minulý čtvrtek) musí zaplatit vítkovický Roberts Bukarts. Lotyšský útočník za protesty proti verdiktu sudích přímo v zápase vyfasoval menší trest, pak i osobní desetiminutový a následně rovněž osobní trest do konce utkání. Teď přišla i pokuta od šéfa disciplinárky.

„Po uznání soupeřova gólu se dopustil opakovaných slovních výpadů a teatrálních gest vůči rozhodčím, přičemž ve svém jednání neustal ani potom, co mu byl uložen menší trest," vysvětluje Ujčík důvody peněžitého flastru.

škv, Sport.cz

O2 Sport 1:2 Ml. Boleslav - Třinec 1:2   dohráno
20200122T17:30:00+0100
Ml. Boleslav vs. Třinec
Ml. Boleslav vs. Třinec
Ml. Boleslav
Třinec

Časová osa: Tipsport extraliga 2019/2020

Filtr článků - Tipsport extraliga


Australian Open 2020

108. ročník grandslamového turnaje Australian Open se odehraje od 20. ledna do 2. února tradičně na dvorcích Melbourne Parku. Z loňského roku tituly obhajují Srb Novak Djokovič a Japonka Naomi Ósakaová, která ve finále porazila Petru Kvitovou.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..