Hokejová extraliga v televizi i na internetu

11. září 2007 15:25 - PRAHA

Také v letošním roce budou moci příznivci hokejové O2 extraligy sledovat utkání v přímém přenosu na programech České televize. Letos poprvé dochází po několika letech ke změně vysílacího času, hokejový pořad Buly bude tentokrát každý čtvrtek od 17:15 hodin. Z osmi stadiónů budou navíc vysílány pravidelně i přenosy na internetu prostřednictvím služby O2 TV.

Společnost Telefónica O2  je jedním z největších partnerů českého hokeje a od loňského ročníku dala rovněž název nejvyšší hokejové soutěži. V novém ročníku navíc připravila pro fanoušky možnost sledovat zápasy z osmi ligových stadiónů (Sparta, Pardubice, Znojmo, Plzeň, Liberec, Vítkovice, Zlín, České Budějovice) prostřednictvím internetu a mobilu.

Na stránce www.o2hokej.cz je okno přehrávače, ve kterém mohou fanoušci sledovat osm zápasů hokejové extraligy v živém internetovém přenosu a libovolně mezi nimi přepínat. Stačí zadat heslo, které získáte po odeslání SMS s textem HOKEJTV na číslo 900 11 50. Službu mohou využít zákazníci všech mobilních operátorů, cena za jedno sledované kolo je padesát korun, předplatné na celý měsíc stojí 150 korun.

Česká televize chce nabídnout nejvíce

"Chceme být nejhokejovější televizí v Evropě," plánuje hokejový komentátor České televize Robert Záruba. Vedle pořadu Buly shrne reportáže a zajímavosti z každého kola opět pořad Dohráno, tentokrát však po každém dohraném ligovém kole. V základní části extraligy budou již tradičně některá utkání úterního kola vybrána k odvysílání přímým přenosem také na programu ČT4 SPORT.

Nejblíže plánované TV přenosy na programu ČT2 (17:15):
1. kolo - 13. září:
Bílí Tygři Liberec - HC Slovan Ústečtí Lvi
3. kolo - 20. září:
HC Lasselsberger Plzeň - HC GEUS OKNA Kladno
6. kolo - 27. září:
HC Litvínov - HC Moeller Pardubice
8. kolo - 4. října:
HC Znojemští Orli - Bílí Tygři Liberec
11. kolo - 11. října:
HC GEUS OKNA Kladno - HC Energie Karlovy Vary
13. kolo - 18. října:
HC Slovan Ústečtí Lvi - HC Litvínov
16. kolo - 25. října:
HC MOUNTFIELD - HC Moeller Pardubice
18. kolo - 1. listopadu:
HC Energie Karlovy Vary - Bílí Tygři Liberec
Nejblíže plánované přenosy na programu ČT4 SPORT:
5. kolo - 25. září:
HC Slavia Praha - HC Oceláři Třinec (17:55)
10. kolo - 9. října:
Bílí Tygři Liberec - HC Slavia Praha (18:25)

grg, Sport.cz

MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..