Rubriky:

Tipsport extraliga

Hokejisté Tybor, Mandát a Machala budou hrát nadále za Pardubice

24. ledna 2020 18:31 - Pardubice

Hokejoví útočníci Radoslav Tybor, Jan Mandát a Ondřej Machala budou i v příští sezoně 2020/21 hájit barvy Pardubic. Vedení Východočechů uplatnilo u všech tří hráčů opci v jejich současných smlouvách. Klub o prodloužení jejich působení v Dynamu informoval na webu.

 

Vlastimil Vacek, Právo

"Rado Tybor je nyní naším nejproduktivnějším hráčem. Ondřej Machala i Honza Mandát jsou přes svůj mladý věk důležitými články A-týmu. Rádi jsme uplatnili opční právo na následující sezonu a možnost v pokračování naší spolupráce," uvedl člen představenstva hokejového klubu Dušan Salfický.

Třicetiletý slovenský útočník Tybor, jenž v klubu již v minulosti působil, se do Pardubic vrátil před touto sezonou. Za 35 zápasů si připsal 25 bodů díky 15 gólům a deseti asistencím, což ho řadí nejvýše v produktivitě posledního týmu soutěže.

Nejdřív Rolinek s Vondrkou. Teď přichází další vzpruha pro Pardubice v boji o záchranu

Čtyřiadvacetiletý Mandát je o tři body za ním. Z 37 startů nastřádal jihlavský odchovanec, který do Pardubic zamířil před ročníkem 2018/19 po letech v zámoří, 22 bodů (11+11). Čerstvě jednadvacetiletý Machala má rovněž zámořské zkušenosti, v této sezoně ve 23 vystoupeních za Dynamo třikrát skóroval.

ČTK

Časová osa: Tipsport extraliga 2019/2020

Filtr článků - Tipsport extraliga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..