Živě

Třinec poprvé vyhrál, Zlín zničil kapitán Peterek

28. září 2007 19:53 - TŘINEC

Hokejisté Třince se v 6. kole extraligy dočkali prvního vítězství. Jediné mužstvo, které ještě čekalo na výhru, nasměroval k triumfu nad Zlínem svým hattrickem kapitán Jan Peterek. Ke třem bodům Ocelářům pomohla skvěle zvládnutá první třetina, v níž hosté třikrát inkasovali.

Na rozhodnutí zápasu stačilo domácím necelých sedmnáct minut. Už po 111 vteřinách otevřel skóre zlínskou obranou opomenutý Peterek, pak se povedla Ocelářům nádherná souhra při početní výhodě a potřetí Murína pokořil nevědomky Štefanka bruslí.

Zlínští zaostávali v soubojích i pohybu, hosté se těžko srovnávali s agresivním napadáním a měli štěstí při Skořepově tyčce. Zlín probudila až přestávka, jenže na trefy hostů v přesilovkách dokázal pohotově odpovídat Peterek, který dokonal svůj hattrick 19 s před druhou sirénou dokonce ve vlastním oslabení.

V poslední třetině se na ledě objevily gólmanské dvojky, ale domácí ještě přidali tři góly, když využili dvě početní výhody. Peterek ještě 28 s před koncem ke třem gólů přidal i asistenci.

Oceláři Třinec - RI Okna Zlín 8:2 (3:0, 2:2, 3:0)
Branky a nahrávky: 2. Peterek (Malec), 5. Martynek (D. Květoň), 17. Štefanka (Pácal), 34. Peterek (Sekeráš), 40. Peterek (Pácal), 43. Martynek (Seman), 50. Tomas (Pácal), 60. Štefanka (Peterek) - 24. Mokrejš (Vosátko), 37. Vosátko (Leška). Rozhodčí: Minář - Lederer, Tošenovjan. Vyloučení: 8:8. Využití: 2:2. V oslabení: 1:0. Diváci: 3136.
Třinec: Čechmánek (41. Vojtek) - Sekeráš, Švarný, Seman, Malec, Andersons, Pácal - Zálešák, Polanský, Tomas - Tomík, Štefanka, Steber - Peterek, Martynek, D. Květoň - Korhoň, Kolusz, Skořepa. Trenéři: Marek, Juřík a A. Mach.
Zlín: Murín (41. J. Čech) - Hamrlík, Galvas, Nosek, Zubíček, Vosátko, Lučka, od 21. navíc Ďurák - Balaštík, Leška, Mokrejš - Okál, M. Čech, F. Čech - Kubiš, Balán, R. Pšurný - od 21. navíc Piluša, Ondráček. Trenéři: Bokroš a Stuchlík.

bir, Právo

Časová osa: Tipsport extraliga 2020/2021

Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..