Rubriky:

Tipsport extraliga

Čalounovi ústecká premiéra zhořkla

20. prosince 2007 08:06 - ÚSTÍ NAD LABEM

Takhle si svou extraligovou premiéru v dresu rodného Ústí nad Labem určitě nepředstavoval. Hokejový útočník Jan Čaloun, který od počátku září laboroval se zraněným ramenem, se po uzdravení marně snažil zabránit porážce severočeského celku v duelu s Plzní (2:5).

Při hořkém debutu nastoupil na pravém křídle první útočné formace společně s Andrejem Nedorostem a Františkem Mrázkem. Do statistik se nezapsal, ale měl dvě výborné šance. „Mrzí mě hlavně příležitost za stavu 2:3, kdy jsem nestačil důrazněji zakončit. Málek tam nechal beton a nedokázal jsem ho překonat,“ líčil zkušený forvard, který hrál naposledy v extralize dubnové finále za Pardubice proti Spartě.

Shrnutí 30. kola hokejové O2 extraligy najdete zde.

„Po tak dlouhé době bez soutěžního zápasu jsem byl zpočátku nervózní a měl jsem respekt ze soupeře, ale postupně to ze mě spadlo. Škoda toho výsledku. V naší situaci jsme potřebovali bodovat. Bohužel jsme pustili Plzeň do vedení, přitom jsme chtěli dát první gól my, abychom měli psychickou výhodu.

Bylo to všechno obráceně,“ vykládal Čaloun. Jediné pozitivum našel v tom, že operované rameno drží. „Přečkal jsem pár nárazů i pádů na led. Necítil jsem závratnou bolest a ověřil jsem si, že už mohu hrát naplno. V pátek musíme být proti Budějovicím víc odhodlaní a pokusíme se o překvapení,“ sliboval ústecký útočník.

eš, Právo

ČT sport Brno - Hradec Králové dnes 18:00
20200218T18:00:00+0100
Brno vs. Hradec Králové
Brno vs. Hradec Králové
Brno
Hradec Králové
  Sparta - Ml. Boleslav dnes 18:30
20200218T18:30:00+0100
Sparta vs. Ml. Boleslav
Sparta vs. Ml. Boleslav
Sparta
Ml. Boleslav

MS v biatlonu 2020

51. mistrovství světa v biatlonu se koná od 12. do 23. února 2020 v italském středisku Antholz-Anterselva. V areálu Südtirol Arena se uskuteční celkem 12 závodů, v nichž se představí Michal Krčmář, Ondřej Moravec, Michal Šlesingr, Markéta Davidová, Eva Kristejn Puskarčíková, Lucie Charvátová a další čeští reprezentanti.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..