Rubriky:

Tipsport extraliga

Litvínovský hrdina zůstává. S klubem si plácl na dva roky

21. března 2020 20:59 - Litvínov

Hokejový Litvínov si pojistil svého zachránce. Tomáš Pospíšil, který vydatně pomohl žlutočerným k extraligové záchraně, se domluvil s klubem na dvouletém kontraktu. Severočeský klub o tom v sobotu informoval v tiskové zprávě.

 

Ondřej Hájek, ČTK

Dvaatřicetiletý forvard posílil Vervu na konci ledna z Nových Zámků a ze Slovenska si přivezl skvělou formu, ve dvanácti utkáních nasbíral celkem 17 bodů za osm gólů a devět asistencí. Nejvýrazněji se litvínovským fandům zapsal do paměti v posledním duelu základní části, kdy v rozhodující bitvě proti Kladnu pomohl dvěma zásahy a třemi asistencemi k vítězství 6:2, které Severočechům definitivně zajistilo extraligovou příslušnost i pro příští ročník.

„Podpisem Tomáše Pospíšila tvoříme základní kostru mužstva pro novou sezonu. Potvrdil svou kvalitu už v uplynulé sezoně jak na Slovensku, tak i po příchodu k nám," uvedl generální ředitel klubu Jiří Šlégr.

Obránce Moravčík má z Litvínova namířeno do Finska

„Jednání s Tomášem byla hlavně o férovosti a jeho charakteru, protože jsme smlouvu vyjednávali ještě před koncem sezony a na návrh jsme si podali ruku. Díky svému fantastickému výkonu v posledním zápase se mu ozvalo několik klubů z extraligy a on dostál svého slova a podepsal smlouvu s námi," libuje si Šlégr.

jsv, Sport.cz, Právo

Časová osa: Tipsport extraliga 2019/2020

Filtr článků - Tipsport extraliga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..