Živě

Na led vyjel poprvé nováček extraligy z Mladé Boleslavi

17. července 2008 21:53 - MLADÁ BOLESLAV

Ve čtvrtek poprvé vstoupili na led hokejisté extraligového nováčka z Mladé Boleslavi, kteří si zajistili postup do nejvyšší soutěže po dlouhých 70 letech. Dopoledne absolvovali zátěžové testy v Praze, odpoledne už přišel na řadu trénink na ledě druhé mladoboleslavské hokejové plochy.

 

Jaroslav Houštecký/www.bkboleslav.cz

Mezi svěřenci trenérů Petra Kaňkovského a Lea Gudase nechyběli obránce Josef Jindra a útočník Rastislav Konečný, jimž ztěžovalo přípravu zranění. S omezenou zátěží trénoval další bek Robert Schnabel, v plné síle se však představil zkušený útočník Martin Čech, poslední akvizice klubu.

Od pondělí začínají Středočeši s dvoufázovým tréninkem, jako první je v sérii dosud známého tuctu přípravných duelů prověří Spartak Moskva. V základní skupině Tipsport Cupu pak Mladá Boleslav narazí na pražskou Spartu, prvoligový Hradec Králové, Liberec a Pardubice.

ČTK

Časová osa: Tipsport extraliga 2020/2021

Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..