Rubriky:

Tipsport extraliga

Hokejista Pavelka se upsal na další dvě sezony Spartě

6. dubna 2020 16:23 - Praha

Hokejový obránce Tomáš Pavelka prodloužil o dva roky smlouvu se Spartou, která si tak pojistila služby šestadvacetiletého odchovance Vítkovic do konce sezony 2021/22. Pavelka v uplynulé sezoně hostoval od konce října do konce ledna v Litvínově.

 

Vlastimil Vacek, Právo

"Tomáš Pavelka strávil část uplynulé sezony v Litvínově, kde předváděl nadstandardní výkony, v nichž pokračoval i v závěru sezony ve Spartě. Načerpal další zkušenosti a věříme, že se v příští sezoně stane jedním z našich klíčových ofenzivních beků," řekl klubovému webu sportovní manažer Sparty Jaroslav Hlinka.

Pavelka si v uplynulé sezoně připsal v 47 zápasech extraligy 28 bodů za pět branek a 23 asistencí. Skončil tak čtvrtý v produktivitě obránců. V extralize má na kontě 308 zápasů a 105 bodů za 30 gólů a 75 přihrávek. V roce 2015 získal s Litvínovem mistrovský titul.

Vedení hokejové Sparty se domluvilo s hráči při pandemii koronaviru na snížení platů na polovinu

"Jsem rád, že mohu dál pokračovat ve Spartě. Je tu výborná parta i zázemí. Celá organizace funguje skvěle. Udělám vše pro to, abych byl týmu v nadcházející sezoně co největším přínosem," prohlásil Pavelka, který v letech 2011 až 2013 působil také v zámořské juniorské QMJHL v celku Prince Edward Island.

ČTK

Časová osa: Tipsport extraliga 2019/2020

Filtr článků - Tipsport extraliga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..