Rubriky:

Tipsport extraliga

Hokejisté Komety zahájili suchou přípravu bez cizinců. Zatím posilují na hřišti

4. května 2020 12:30 - Brno

Ve dvou skupinách zahájili v pondělí suchou přípravu na nový ročník extraligy brněnští hokejisté. Trénovat budou až do konce června pod vedením asistentů Kamila Pokorného, Radka Bělohlava a Jiřího Horáčka.

 

Vlastimil Vacek, Právo

„Nejsou s námi zatím cizinci Mueller, Freibergs a Schneider. A individuální přípravu mají povolenou kapitán Zaťovič a obránce Němec, kteří na to jsou už dlouhá léta zvyklí. Připojí se až koncem července na ledě," sdělil Pokorný.

Brňané začali trénovat na fotbalovém hřišti Moravské Slavie Brno. „Využíváme atletický ovál a počítáme také s výběhy do blízkých lesů. Tento týden si s sebou budeme nosit i potřeby pro posilování. Od příštího pondělí už ale budeme moct díky uvolnění vládních opatření využívat posilovnu v naší hale," těší Pokorného.

Zemětřesení ve Vítkovicích. Kapitán Výtisk odchází, vracejí se Irgl s Krenželokem

Centr elitní útočné formace Komety Petr Holík prozradil, že se na zahájení fyzické přípravy těšil o hodně víc než v předchozích letech. „Extraliga letos skončila kvůli pandemii koronaviru předčasně a mnohem dřív než kdykoliv v minulosti. Všichni jsme tudíž rádi, že můžeme být po dlouhé době zase pospolu. Dostaneme ale určitě zabrat, možná budu za čtrnáct dní mluvit jinak," usmívá se.

Brankář Marek Čiliak už dres brněnské Komety oblékat nebude, přestoupil do Českých Budějovic.

Vlastimil Vacek, Právo

Na počátku květnového přestupního termínu získali Brňané tři posily. Ze švýcarského Bielu přišel rakouský útočník Peter Schneider, ze Zlína lotyšský bek Ralf Freibergs a do obrany se vrátil Libor Zábranský mladší. Syn majitele a hlavního kouče Komety působil v mládežnických zámořských soutěžích.

V Kometě už naopak nebudou pokračovat brankář Marek Čiliak, jenž přestoupil do Českých Budějovic, obránci Tomáš Malec s Ivanem Barankou, jimž klub neprodloužil kontrakt, a útočník Rudolf Červený, který se dohodl na rozvázání smlouvy a odchází do Finska.

čfo, Sport.cz, Právo

Časová osa: Tipsport extraliga 2020/2021

Filtr článků - Tipsport extraliga


Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestoupí.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..