Živě

Hokejová Sparta propustila ze svých služeb útočníka Dragouna

16. října 2008 19:24 - PRAHA

Vedení hokejistů pražské Sparty ve čtvrtek propustilo pětadvacetiletého útočníka Michala Dragouna. Rodák z Dobříše, který prošel mládežnickými kategoriemi Sparty, zaznamenal v tomto ročníku extraligy v 13 zápasech dvě asistence.

Snaha sparťanského vedení o nápravu nepovedených výsledků z poslední doby tak má první oběť. "Nabídli jsme Michala pro hráčský trh, vydali jsme k tomu prohlášení a více k tomu není co dodat. Michalovi se dlouhodobě nedařilo, čtyřikrát po sobě jsme prohráli a chceme to rychle napravit," řekl ČTK generální manažer Sparty Petr Bříza.

Zda si však Sparta tímto krokem vytváří prostor pro případné posílení ofenzivy týmu, potvrdit nechtěl. "O tom bych nerad jakkoliv spekuloval," uvedl Bříza.

ČTK

Časová osa: Tipsport extraliga 2020/2021

Filtr článků - Tipsport extraliga


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..