Rubriky:

Tipsport extraliga

Pardubice získaly účastníka posledních pěti MS

19. května 2020 13:53 - Praha

Po říjnovém příchodu do Zlína si svými výkony udělal v hokejové extralize dobré jméno a v tuzemské nejvyšší soutěži bude působit i nadále. I když už ne v dresu Beranů. Devětadvacetiletý francouzský reprezentační útočník Valentin Claireaux přestupuje do Pardubic, se kterými podepsal roční smlouvu. Dynamo o tom informovalo na svých oficiálních stránkách.

 

ZLIN PRESS - JIŘÍ ZAŇÁT

„Valentin nás zaujal svými výkony v minulé sezoně. Je to výborný bruslař s ofenzívním pojetím hry. Proto jsme rádi, že se rozhodl pro spolupráci s naším klubem. Věříme, že jeho herní potenciál u nás ještě poroste,“ řekl člen představenstva Dynama Dušan Salfický na adresu účastníka posledních pěti světových šampionátů elitní kategorie.

Claireaux, který si před svým příchodem do Zlína vyzkoušel i finskou nejvyšší soutěž za týmy Luuko Rauma a Vaasan Sport, nasbíral v uplynulém extraligovém ročníku 11 branek a 19 asistencí ve 40 zápasech.

„Jsem šťastný, že jsem se domluvil na příští sezonu s Dynamem. Nemůžu se dočkat, až vyjedu na led,“ prohlásil Claireaux.

škv, Sport.cz

Časová osa: Tipsport extraliga 2020/2021

Filtr článků - Tipsport extraliga


Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestoupí.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..