Živě

Hokejisty Mladé Boleslavi nově povede jako hlavní kouč Šindel

22. prosince 2008 22:04 - MLADÁ BOLESLAV

Nováček hokejové extraligy BK Mladá Boleslav se po změnách v hráčském kádru rozhodl i pro volbu nového hlavního trenéra. Tím byl v pondělí jmenován zároveň sportovní ředitel klubu Jaromír Šindel. Dosavadní hlavní kouč Jiří Šejba bude společně s Leo Gudasem plnit roli asistenta.

“V situaci, která nastala, se jedná o posílení realizačního týmu z mé funkce. Po změnách v kádru potřebujeme nové hráče zapracovat do mužstva a zároveň potřebujeme také někoho, kdo by dělal skauting na zápasech soupeřů, s nimiž budeme hrát,“ uvedl pro klubové stránky Mladé Boleslavi Jaromír Šindel. Skautem se stane jeden z dvojice Šejba - Gudas.

Šindel vedl Mladou Boleslav jako hlavní kouč už během přípravy na sezónu 2008/09, když zaplnil mezeru mezi odchodem bývalého trenéra Petra Kaňkovského a příchodem Šejby. První zápas pod taktovkou nového hlavního lodivoda sehrají mladoboleslavští hokejisté 28. prosince v Pardubicích, kde si odbude premiéru nejen Jaromír Šindel, ale také bratské duo Vrbatů.

Sport.cz

Časová osa: Tipsport extraliga 2020/2021

EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..