Rubriky:

Tipsport extraliga

Diváky o Vánocích hokej baví víc

30. prosince 2008 15:47 - PRAHA

Extraligový hokej o vánočních svátcích táhne. Při nedělním 35. kole bylo vyprodáno v Liberci, Budějovicích i Pardubicích, veliký divácký zájem byl i v pražské O2 Areně, kam přišlo téměř devět tisíc lidí na souboj Slavie s vedoucím Litvínovem.

 

PRÁVO/Blanka Kovandová

Větší návštěvu měl mistr v této sezóně pouze v září na derby. „Návštěvnosti prospěl začátek už v 15 hodin,“ uvedl marketingový manažer Slavie Jan Kratochvíl. „I naši fanoušci si ten čas pochvalovali, mohli cestu na hokej spojit s výletem do Prahy,“ mínil litvínovský trenér Petr Rosol. Ze severu Čech vyrazila do metropole asi tisícovka fanoušků, řada z nich se ale dostala do hlediště až během zápasu, neboť u vstupů se tvořily fronty. „Šlo o největší nápor na pokladny, jaký jsme kdy v den zápasu na extraligu zaznamenali,“ připustil Kratochvíl.

Na odpolední termín sází i Liberec, který v neděli hostí Znojmo od 14 h a předprodej vstupenek naznačuje, že by mohlo být plno. „V rozpětí dvanácti dnů musíme stihnout šest ligových utkání. Zaplněná hlediště jsou argumentem, proč se kolem Vánoc drží takhle nahuštěný program,“ říká útočník Sparty Tomáš Netík.

sob,kez, Právo

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..