Rubriky:

Tipsport extraliga

Mladé Boleslavi se povedl dokonalý obrat

16. února 2009 10:57 - MLADÁ BOLESLAV

Nováčkovi u dna tabulky zase svitla naděje, teprve druhá výhra z posledních osmi zápasů snižuje odstup na předposlední Znojmo na pět bodů.

Vítězství z domácího ledu se hráči Mladé Boleslavi dočkali po pěti týdnech hlavně díky tomu, že během šesti minut posledního dějství vstřelili čtyři góly. „Dvě třetiny jsme byli hodně nervózní, ta poslední však byla z naší strany super. Vyšlo v ní vše, na co jsme sáhli, a konečně se přiklonilo i štěstí,“ těšil autora dvou branek Tomáše Klimentu dokonalý obrat skóre.

Budějovický kapitán Ondřej Veselý vypadal zdrceně. „Ve třetí třetině jsme přestali bruslit a dostali se pod tlak. Dovolili jsme Boleslavi, aby začala chodit hodně důrazně před branku. Asi jsme už měli dojem, že to půjde samo, jenže gólová smršť domácích nás položila a oni si pak začali hodně věřit,“ říkal rozpačitě útočník hostů.

„Ze začátku hrál soupeř velmi dobře, naštěstí jsme si pak v kabině pár věcí vyříkali a urvali důležité body,“ dodal útočník David Vrbata. „Boleslav se ke konci hodně zvedla, my jsme nezvládli závěr ani psychicky,“ připustil budějovický kouč Jan Tlačil.

Martin Kézr, Právo

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..