Hokejový útočník Sup posílil Mladou Boleslav

27. dubna 2009 14:57 - MLADÁ BOLESLAV

Hokejový útočník Michal Sup se stal novou posilou Mladé Boleslavi. Pětatřicetiletý bývalý hráč Sparty a Slavie působil v uplynulém ročníku v Duisburgu, kde měl smlouvu až do roku 2010, ale klub se rozhodl z finančních důvodů odstoupit z německé nejvyšší soutěže. O dnešním podpisu smlouvy se Supem informovaly oficiální internetové stránky klubu.

"Jsme rádi, že se rozhodl pro nás. Jedná se o hráče, který by měl předávat své zkušenosti našim mladým hráčům a patřit k základním stavebním kamenům týmu," řekl serveru sportovní ředitel Mladé Boleslavi Luděk Bukač mladší.

Účastník mistrovství světa v roce 2003 ve Finsku a o rok později v Praze, který je po obráncích Borisi Žabkovi a Valdemaru Jirušovi z Liberce třetí posilou Mladé Boleslavi, má za sebou první zahraniční angažmá. V 52 zápasech v dresu Duisburgu si Sup připsal 21 bodů za 12 branek a devět asistencí. V české nejvyšší soutěži má na kontě 898 utkání a 464 bodů za 240 gólů a 224 asistencí.

ČTK

Časová osa: Tipsport extraliga 2020/2021

Filtr článků - Tipsport extraliga


MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..